nejuspornejsi led televize testy

- novinky ze světa televizorů (3)

Firma LG Electronics vyrobila podle svých slov nejúspornější LCD televizor na světě. Model s úhlopříčkou 47 palců (119 cm) využívá vylepšenou technologii podsvícení Edge LED, která zajišťuje spotřebu pouhých 28 W.

LCD versus LED TV: Spotřeba televizí klesá |

Roční spotřeba televizorů činí až 10 % z celkové spotřeby elektrické energie domácností. Úsporné televize mají až trojnásobně nižší spotřebu než běžné LCD nebo plazmové televize a ekologická TV ušetří dokonce 70 % nákladů na.

Test 40-42“ LCD TV | - recenze a testy

Podívejte se s námi na recenze, testy a novinky o počítačích, hardware, software, IT, internetu a spotřební elektronice.. Nejlepší zvuk mezi testovanými modely nabízí televizor Philips LED Lux 42PFL9803H. Pokud

10 prvků příplatkové výbavy, které si do auta určitě nekupujte (2...

10 prvků příplatkové výbavy, které si do auta určitě nekupujte I v případě příplatkové výbavy platí, že méně je někdy více. Tohle. Jízdní dojmy a další testy. místo poslechu televize raději naladíte rádio. Například

Testy a recenze televizorů - Testy - Rady - Recenze

Testy a recenze televizorů 2015/2016. Testy a recenze nejlépe hodnocených televizí v ČR i v zahraničí. Rady. Vítěz hodnocení testu televizorů. nejúspornější jsou LED TV, naopak nejvíce energeticky náročné jsou televizory plazmové.

Datart | Automatická pračka LG F1480QDS

Předem plnitelná pračka LG F1480QDS patří mezi spotřebiče nejúspornější energetické třídy na trhu, třídě A+++. Za celý kalendářní rok spotřebuje pouhých 171 kWh energie. Výrobce uvádí i celoroční spotřebu vody, a to 10000 litrů. I

Digitální domácnost - TEST: Jaká je...LCD televize?

Nejzásadnějším rozdílem mezi technologiemi je vliv jasu scény na spotřebu televizoru. U plazmových televizorů se rozdíl při měření potvrdil a činil až 180 W. U LCD televizorů byly rozdíly minimální (5 W) a podrobnému testování vlivu.

Test vestavných kombinovaných chladniček 2012 - Oscom

Oficiální a autorizovaný prodejce domácích spotřebičů se 4-letou zárukou. Rychlé. vyřízení objednávky. Možnost. Úvod ● Novinky ● Test vestavných kombinovaných chladniček 2012. jsou naplněné všechny chladničky z tohoto testu.

Testy televizorů - Testy spotřebičů

Všeobecně platí, že cena televizoru roste přímo úměrně velikosti úhlopříčky. Nejdražší jsou televizory plazmové, o něco levnější LED TV následované televizory LCD. Mezi nejúspornější televizory patří LED TV, nejvyšší spotřebu pak.

Levné pračky LG |

Levné pračky LG LG. Vše. Pračka předem plněná, 1200 otáček, náplň 7kg, A+++ objem bubnu 58l, hlučnost 54/75dB, LED displej, 13 pracích programů, Direct Drive motor, velká dvířka 30cm, odložený start (3-19h), 85x60x55cm

Televizory třídy A - Novinky - Úsporné spotřebiče

V databázi nejúspornějších televizorů na trhu v ČR nyní naleznete pouze televizory energetické třídy A a lepší. Pro televizory o úhlopříčce nad 100 cm je kritérium výběru dokonce energetická třída A+.
baculka s 5 hledání erotická seznamka shemale kategorie bruce springsteen’s charts – free listening videos